Nejlepší a nejhorší vítězové soutěže American Idol And The Voice, oficiálně hodnoceni

Obsah:

Anonim

Kdo by nemiloval sledovat, jak talentovaní lidé bojují na malé obrazovce? Nikdo, to je kdo! To je důvod, proč byly soutěžní televizní pořady jako American Idol a The Voice obnoveny sezónu po sezóně. Svět se zbláznil, když měl American Idol premiéru na stanici FOX v roce 2002. Soutěžní reality show pokračovala v osmnácti úžasných sezónách. Fanoušci však mohou namítnout, že některé sezóny byly lepší než jiné.

Některým začínajícím zpěvákům by vítězství American Idol zajistilo slávu, po které vždy toužili. Pro ostatní by ale výhra v soutěži jednoduše nabídla krátkou procházku ve světle reflektorů. Totéž lze říci také o The Voice, soutěžní reality show, která měla premiéru na NBC v roce 2011. Vítězové American Idol a The Voice dosáhli své vlastní úrovně slávy. Je však jasné, že zatímco někteří byli předurčeni pro vrcholný život, jiní byli předurčeni k patnácti minutám slávy.

15 Caleb Johnson se snaží prodat svá alba

Caleb Johnson ohromil svět svým mocným hlasem, když poprvé zdobil jeviště American Idol. Stal by se vítězem třinácté sezóny. Jeho sláva však neměla dlouhého trvání. Caleb nenadělal moc hluku, protože jeho album Testify z roku 2014 se ukázalo jako totální propadák.

14 Jermaine Paul nebyl nezapomenutelný

Od chvíle, kdy vstoupil na pódium a vydal svůj oduševnělý hlas, byl Jermaine Paul hitem. Před konkurzem na The Voice byl Jermaine doprovodným zpěvákem pro Aliciu Keys a Mary J. Blige. Fanoušci si byli jisti, že Jermaine dokáže úžasné věci, ale ukázalo se, že se mýlili.

13 Hudba Candice Glover je na nevýrazné straně

Candice Glover je tak impozantní zpěvačka. To jí však k úspěšné hudební kariéře nestačilo. Vyhrála dvanáctou řadu American Idol a vydala své album Music Speaks v roce 2014. Fanoušci si však mysleli, že její album je příliš nevýrazné a obávali se, že Candice ukousne víc, než dokáže žvýkat.

12 Sundance Head nedokázal zapůsobit

Sundance Head pro něj měl mnohem víc než jedinečné jméno a zvuk. Byl korunován jako vítěz jedenácté sezóny a na pódiu The Voice předvedl spoustu úžasných výkonů. Po svém velkém vítězství vydal Sundance několik singlů, ale nikdy nedosáhl takové výšky slávy, jakou si představoval.

11 Album Nicka Fradianiho nebylo hitem

Nick Fradiani byl vítězem čtrnácté sezóny American Idol. Měl velký potenciál. Jeho korunovační píseň „Beautiful Life“bude nadále používána jako oficiální hymna pro Mistrovství světa ve fotbale žen 2015. Bohužel Nickovo album bylo totální propadák a přineslo jedno z nejméně prodávaných alb v historii American Idol.

10 Chevel Shepherd minul značku

Chevel Shepherd bylo pouhých šestnáct let, když se stala vítězkou patnácté sezóny The Voice. Kelly Clarkson viděla v mladé hvězdě něco zvláštního a uzavřela s ní dohodu. Chevel však od svého velkého vítězství mnoho nenadělala. Rozhodla se, že se bude prozatím soustředit na školu.

9 Trent Harmon byl zázrak na jeden hit

Na konci patnácté sezóny se Trent Harmon stal vítězem American Idol. V roce 2018 vydal Trent své album You Get 'Em All. Hit country zpěvačky „There's a Girl“se podařilo vyšplhat na country hitparády, ale zpěvaččina sláva brzy poté klesla. Je tohle konec pro Trenta Harmona?

8 Sláva Chloe Kohanski prudce klesla

Chloe Kohanski byla odhodlaná stát se vítězkou The Voice a na konci třinácté sezóny se jí to podařilo. Být slavný však nebylo vše, co se pro mladou hvězdu, která si to s fanoušky na Twitteru vybojovala až příliš mnohokrát, nepodařilo.

7 Fantazie nás nepřestává udivovat

Kdo by kdy zapomněl na krásnou a talentovanou zpěvačku, která nám ukradla srdce ve třetí sérii American Idol? Fantasia je známá svým oduševnělým hlasem a úžasnou přítomností na pódiu. Stále nás udivuje svým pěveckým talentem. Vyhrála R&B Grammy a také několik Billboard Music Awards.

6 Jake Hoot byl oblíbený fanoušek

Jake Hoot vyhrál sedmnáctou řadu The Voice. Když byl vyhlášen vítězem, nevěřil svým uším. Kelly Clarkson se ale nestačila divit, protože později prozradila, že do zpěváka vkládala velké naděje. Jake Hoot uzavřel nahrávací smlouvu a je připraven vydat album v roce 2020.

5 Jordin Sparks srazí vítr z nás

Jordin Sparks byla vítězkou šesté sezóny American Idol. Po vydání stejnojmenného alba v roce 2007 se ale rychle vzdala labelu American Idol. Tím však Jordinina sláva neskončila. V roce 2012 by získala hlavní roli ve filmu Sparkle. Jordin se stala známou díky svému minulému vztahu s Jasonem Derulem.

4 Jordan Smith je nezapomenutelný

Jordan Smith přináší na stůl něco svěžího, a to nemluvíme jen o jeho okouzlující osobnosti a úžasném hlasu. Hovoříme o jeho schopnostech skládat písničky a schopnosti udržet publikum na okraji jejich sedadel, samozřejmě. Jordanovo album bylo bestsellerem, díky čemuž se stal jedním z nejúspěšnějších zpěváků, kteří kdy soutěžili na The Voice.

3 Každý ví, že nesmí podvádět Carrie Underwood

Carrie Underwood je zdaleka jednou z nejoslavovanějších vítězek v historii American Idol. V roce 2005 vydala album Some Hearts a v roce 2007 Carnival Ride, které obě přinesly skvělé prodeje. Tato milovnice země je možná zlatíčko, ale není to někdo, s kým by si člověk mohl zahrávat, jak je uvedeno v její hitové písni „Before He Cheats.“

2 Cassadee Pope má jedinečný zvuk

Není žádným tajemstvím, že Cassadee Pope je největším úspěchem The Voice. Byla vítězkou třetí sezóny. Jejím trenérem nebyl nikdo jiný než ikona country Blake Shelton. Na začátku soutěže se ukázalo, že Cassadee je jediný svého druhu. Je stálicí v průmyslu country hudby.