The Challenge: All Stars 3' obsazení, seřazeno podle počtu odehraných finále

Obsah:

Anonim

MTV's The Challenge je zpět pro svou třetí All-Stars sezónu na Paramount +, tentokrát se speciální skupinou Challenge all-stars. Po úspěchu na streamovací platformě s prvními dvěma sériemi The Challenge: All Stars se Bunim/Murray Productions rozhodly přivést do své třetí sezóny skupinu skutečných konkurentů. Tato sezóna umožnila pouze vyzyvatelům, kteří již dříve běželi ve finále Challenge, připojit se k hvězdnému obsazení.

Od představitelů Challenge OG Marka Longa a Darrella Taylora po novější hrozby, jako je Jordan Wiseley a všemi oblíbený zrzavý Wes Bergmann, tato sezóna All Stars slibuje, že bude vzrušující a zábavná na všech frontách. Víme, že každý z 24 členů obsazení se alespoň jednou dostal do finále na The Challenge, ale jak si tito konkurenti stojí proti sobě? Zde je osm nejlepších ze třetí série Challenge All Star, kteří se dostali do nejvíce finále.

8 Darrell Taylor běžel 7 finále ‚Challenge‘

Darrell Taylor byl respektován jako jeden z nejlepších vyzyvatelů v soutěži na MTV. Je součástí hry od roku 2003 s Challenge: The Gauntlet, která znamenala jeho první vítězství ve Výzvě. Od té doby Darrell závodil ve 12 sezónách, včetně Champs vs. Pros a prvních dvou sezón All Stars na Paramount+. Z 12 sezón Darrell běžel v sedmi finále, včetně Challenge All Stars a All Stars 2. Vyhrál pět ze sedmi finále, ve kterých běží. Ve svých 42 letech zůstává Darrell Taylor silou, se kterou je třeba v The Challenge počítat.

7 Wes Bergmann běžel v 7 finále „Challenge“

Od své první výzvy v roce 2006 přinesl Wes Bergmann fanouškům mnoho zábavných a nezapomenutelných okamžiků. Od The Challenge: Fresh Meat až po svou nejnovější výzvu Double Agents, Wes soutěžil v 17 různých sezónách, včetně tří verzí Champs. Ze 17 sezón absolvoval 37letý veterinář sedm finále, z nichž dvě vyhrál.

Přestože The Challenge All Stars 3 bude Wesovou první All Stars sezónou, mnoho fanoušků mělo pocit, že by měl být součástí spin-offu od začátku. Nicméně, Wes byl zaneprázdněn svými podnikatelskými firmami, když byl mimo The Challenge.

6 Derrick Kosinski soutěžil v 6 finále „Challenge“

Derrick Kosinski je součástí rodiny Challenge od doby, kdy soutěžil v Battle of the Sexes 2 v roce 2005. Od té doby se Derrick stal fanouškem oblíbeným OG této série. Celkem závodil ve 12 sezónách, včetně prvních dvou sezón Challenge All Stars. Z těchto sezón se Derrick dostal do šesti finále a získal tři vítězství.

Ten 38letý muž není z těch, s nimiž by se v pořadu mělo něco zamotat, protože má po svém boku obvykle skupinu přátel a je známý tím, že si domů odnáší každodenní výhry.

5 Mark Long má pod pásem 5 finále

Mark Long je často označován jako Challenge God Father, protože je silnou tváří seriálu od roku 1999 v soutěži Real World/Road Rules Challenge, kterou vyhrál. Mark soutěžil v sedmi různých sezónách The Challenge a běžel v pěti finále se dvěma výhrami.

Mark Long byl jedním z hlavních strůjců výzvy k All Stars sezóně The Challenge, když oslovil Bunim/Murray Productions s myšlenkou celé série OG série, která by přivedla zpět konkurenty, kteří se objevili před lety. Vzhledem k tomu, že All Stars 3 vyžaduje, aby každý soutěžící absolvoval finále, Mark v této sezóně určitě uvidí těžší konkurenci.

4 Jordan Wiseley běžel ve 4 finále

Jordan Wiseley bude jednou z novějších tváří Challenge, které se zapojí do All Stars her. Jordanova první sezóna The Challenge byla v roce 2013 s Rivals 2. Závodil celkem v sedmi sezónách, včetně Champs vs. Pros.

Během sedmi sezón odehrál Jordan čtyři finále a tři z nich vyhrál. Jordan nebyl součástí několika posledních Výzev na MTV, ale mnoho fanoušků je nadšených, že ho uvidí na All Stars a očekávají, že dá ostatním zabrat.

3 Veronica Portillo běžela 4 finále ‚Challenge‘

Veronica Portillo je jednou z nejlepších herců v The Challenge, a to nejen mezi ženami. Její první sezónou byla Challenge 2000 v roce 2000, kterou vyhrála. Od té doby Veronica závodila ve 12 sezónách. Toto bude její první All Stars sezóna a už je dávno po splatnosti.

Veronica má za sebou čtyři finále a tři z nich vyhrála. Ve 44 letech je tu Veronica, aby dokázala, že stále má na to, aby se dostala až do konce.

2 Brad Fiorenza běžel ve 4 finále

Brad Fiorenza hraje na The Challenge se silnou fyzickou i sociální přítomností. Jeho první výzvou byla v roce 2004 hra Battle of the Sexes 2. Byl součástí 11 různých sezón a zúčastnil se čtyř finále s jednou výhrou.

All Stars 3 bude Bradova druhá sezóna na Paramount+. V All Stars 2 byl Brad vyřazen těsně před finále, čímž přišel o svou šanci na 250 000 $. Můžeme předpokládat, že se tuto sezónu vrátí a bude bojovat ještě tvrději.

1 Ano Duffy má 2 finále ‚Challenge‘

Ano Duffy nemá s The Challenge tolik zkušeností jako mnoho dalších členů obsazení. Yes byl pouze ve čtyřech sezónách The Challenge, přičemž Challenge 2000 byla jeho první. Než se vrátil na první Challenge: All Stars, Yes nebyl v pořadu od Battle of the Sexes v roce 2003.

Navzdory tomu, že Yes téměř dvě dekády nezávodili, do toho vstoupili a vyhráli první sezónu All Stars. Yes ze svých čtyř sezón běžel ve dvou finále a obě tyto sezóny vyhrál.