10 nejúspěšnějších vítězů na kole 'Wheel of Fortune

Obsah:

Anonim

Wheel of Fortune, jednoduše známý jako Wheel, existuje již desítky let. Americká herní show debutovala na NBC v lednu 1975, v hlavních rolích s Chuckem Woolerym a Susan Staffordovou jako hostitelé. Přehlídka začala jako denní seriál. Jde o jednu z nejdéle běžících herních show v americké historii, která je druhá po The Price is Right. V průběhu let došlo ke změně hostitelů a přesunuta do nočního slotu. Úspěch přehlídky zrodil dva spinoffy; Wheel 2000, dětská verze pořadu, a Celebrity Wheel of Fortune, který byl vysílán 7th ledna. Mladší fanoušci doufají, že v show uvidí Kylie Jenner. Wheel má celosvětovou franšízu a vysílá se v Polsku, Rusku, Španělsku, Spojeném království, Malajsii a Itálii, abychom jmenovali alespoň některé.

Vítězové na Wheel of Fortune získali různé ceny, od přemrštěných částek v hotovosti až po výlety. Někteří vyhráli za jedinečných okolností a dnes se na ně zaměřujeme. Držte se a zjistěte, kdo to je:

10 Scott Kolbrenner

Oslava jeho vítězství

Jedním z nejúspěšnějších vítězů herní show je Scott Kolbrenner. Vyhrál ohromujících 145 000 $, včetně hlavní ceny 100 000 $. Je jedním z vítězů show, kteří vyhráli hotovost a ceny v rozsahu 100 000 $. Nicméně, Scott byl v show pro zábavu a věnoval své výhry na charitu. Scott prozradil, že jeho rodina měla štěstí a on potřeboval dát peníze té, která je neměla.

9 Podzimní Erhard

Jen úsměv za milion

Před soutěží v herní show byl Autumn Erhard obchodní zástupce v Orange County v Kalifornii. Rok 2013 byl jejím šťastným rokem, když prolomila bonusové kolo. Autumnova čtyřsekundová odpověď z ní udělala okamžitou milionářku. To z ní také udělalo druhou milionovou vítězku v historii show a nejvíce vydělávající soutěžící. Šla domů s 1 030 340 $.

8 Cindy Kling

11 let čekání

Cindy Kling se snažila dostat do show 11 let, než jí režiséři dali šanci. Podle jejích šťastných hvězd byla nakonec v roce 2013 přijata. Nakonec vyhrála 147 000 $ a v té době byla 1. na druhém místě ve výhrách. Žena Snohomish musela udržet své výhry v tajnosti, dokud show nebyla odvysílána.

7 Michelle Loewenstein

Překvapená svou výhrou

V roce 2008 dostala Michelle, která byla čerstvě vdaná, dokonalý svatební dar. Stala se historicky prvním milionovým vítězem herní show. Hvězdy obyvatelky Malibu se srovnaly díky spoustě cvičení, které dělala doma. Být fanouškem show, tehdy 24letá Michelle křičela odpovědi, když se je soutěžící snažili zjistit. Tento zvyk se vyplatil velkým způsobem, konkrétně 1 026 080 $, když Michelle dostala svůj okamžik.

6 Katie Parker

Radost z výhry

Dne 5.th března tohoto roku měla Katie Parker z Lancasteru v Kalifornii den na poli, kdy vyhrála bonus 100 000 $. Matka jednoho z nich, která je učitelkou ve škole, byla na dobré cestě k tomu, aby získala diplom učitelství na základní škole, když se dostala do pořadu. Díky divoké kartě a několika souhláskám a samohláskám se stala vítězkou.

5 Sarah Manchester

Překvapený, stejně jako my

Září 2014 bylo pro Sarah Manchester dobrým měsícem. Učitel matematiky z B altimoru v Marylandu se stal třetím soutěžícím v show, který si odnesl milionovou cenu. Když vyřešila frázovou hádanku „Hlasitý smích“, usmála se na cestu do banky. Nejen, že vyhrála 1 017 490 $, ale na spadnutí byl i výlet do Dominikánské republiky.

4 Jason Idalski

Mít štěstí dvakrát je odpověď

Vyhrát velké vítězství v jedné herní show je jedna věc. Vyžaduje to hodně důvtipu, bystrou mysl a ještě ostřejší výzvu k akci. Vyhrát velké vítězství ve dvou herních show je úplně jiná věc, která potřebuje jednu věc: štěstí. To byl případ Jasona Idalského. Šest let poté, co odešel s 37 998 $ na Jeopardy, vyhrál Jason 68 416 $ v hotovosti a ceny na Wheel of Fortune.

3 Douglas Ross

Staré vítězství v hodnotě hodně zlata

V epizodě z prosince 2001 se objevili Becky Moore, Mike Colquitt a Douglas Ross. Douglas, redaktor a textař, který v té době pracoval pro Whitehouse, měl štěstí na své straně. V bonusovém kole vyřešil hádanku „A Happy Meal“a vyhrál 100 000 $. Jeho výhra se zapsala do historie jako vůbec první výhra 100 000 $ v show.

2 Tony Harrison

obraz
obraz

Každý zarytý fanoušek Wheela vám řekne zlaté pravidlo: Žádný soutěžící se v pořadu neobjeví více než jednou. Tony Harrison, softwarový expert, se vzepřel přesile. Do pořadu se dostal dvakrát; jednou v roce 2017 a podruhé v roce 2020. Podruhé odešel s výhrami a hotovostí 98 831 $. Hostitelé připisovali jeho druhé vystoupení mezerě ve výrobě. Tonyho vzhled vyvolal na internetu značný rozruch.