Soutěžící DWTS s vysokým skóre, kteří šli domů před finále

Obsah:

Anonim

Dancing With the Stars je populární taneční soutěžní show celebrit, která existuje již třicet sezón. V průběhu série to vyvolalo určitou reakci a kontroverzi ohledně posílání skvělých tanečníků domů příliš brzy v soutěži, protože fanoušci hlasovali pro své oblíbence, kteří nejsou vždy nejlepší tanečníci.

Největší rozruch v historii Dancing With the Stars je pravděpodobně, když Bobby Bones vyhrál sezónu 27 se svou partnerkou Sharnou, když byl jedním z nejméně talentovaných tanečníků v soutěži. Přehlídka přijala tolik odporu, že změnili způsob, jakým jsou celebrity z pořadu vyřazeny; nechali rozhodčí rozhodnout, kdo půjde domů mezi dva páry s nejnižším kombinovaným skóre a hlasy fanoušků. Pojďme se podívat na to, které vysoce bodované a talentované celebrity byly vyřazeny z pořadu před finále.

8 Sabrina Bryan byla zvolena mimo Dancing With the Stars

Sabrina Bryan z Cheetah Girls, která byla partnerem Marka Ballase v 5. sezóně, byla neuvěřitelná tanečnice, kterou fanoušci milovali, nicméně jeden týden nedostala dostatek hlasů a v 7. byla vyřazena ze show místo během sezóny 5 a znovu na 8. místě během sezóny 15. Byla tak milovaná a fanoušci byli tak zklamaní, když opustila show příliš brzy, že ji jeden týden pozvali zpět jako hostující účinkující.

7 Melora Hardin byla zvolena mimo Tanec s hvězdami

Určitě favorit fanoušků a také oblíbenec poroty v sezóně 30 Dancing With the Stars, The Office a hvězda The Bold Type, Melora Hardin, byla zvolena těsně před finále. Její průměrné skóre na výstavě bylo 36 ze 40, což je velmi dobré, zvláště vezmeme-li v úvahu, že jí bylo 50 let, když soutěžila. Na výstavě se umístila na 6. místě a za své Paso Doble si udržela nejvyšší skóre sezóny – perfektních 40.

6 Sunisa Lee byla zvolena mimo Tanec s hvězdami

Olympijská gymnastka Sunisa Lee byla vyřazena z Dancing With the Stars na 5. místě těsně před finále v sezóně 30. Lee měla sezónní průměrné skóre 33,8 ze 40, čímž dosáhla perfektního skóre pro svou Sambu. Gymnastky si na Dancing With the Stars obvykle vedou velmi dobře díky svým atletickým schopnostem a Lee nebyl výjimkou. Podle PopSugar během rozhovoru v zákulisí Lee řekl, že „samozřejmě jsme se nedostali do finále, ale mám pocit, že jsem se konečně našel a jsem si jistější.“

5 Brandy Norwood byla zvolena mimo Tanec s hvězdami

Brandy Norwoodová soutěžila v sezóně 11 Dancing With the Stars a se svým profesionálním partnerem Maksimem se umístila na 4. místě poté, co byla v čele a vyhrála celou sezónu. V sezóně měla průměr 26 bodů ze 30 a za své argentinské tango získala perfektní skóre. Byla propuštěna během týdne v semifinále, k velkému šoku diváků.

4 Simone Bilesová byla zvolena mimo Tanec s hvězdami

Simone Bilesová, jedna z mnoha gymnastických závodnic v seriálu v průběhu let, se během sezóny 24 Dancing With the Stars umístila na 4. místě. Její partnerkou byla Sasha a její průměrné skóre během sezóny bylo 35,6 ze 40. Její nejnižší skóre během sezóny bylo 29 ze 40 pro její Cha-Cha-Cha, zatímco získala dvě perfektní skóre za Jive a její Rumba.

3 Heather Morris byla zvolena mimo Tanec s hvězdami

Možná jeden z největších šoků během Dancing With the Stars, celebrita soutěžící a hvězda Glee, Heather Morris, která v reálném životě pracovala jako profesionální tanečnice, byla ve 24. sezóně vyřazena z pořadu na 8. místě. série. Její průměrné skóre za sezónu bylo 33,4 ze 40 a dokonce získala perfektní skóre za svou Rumbu. Série získala hodně odporu pro její předčasný odchod.

2 Maria Menounos byla zvolena mimo Tanec s hvězdami

Maris Menounos během svého běhu ve 14. sezóně Dancing With the Stars trvale získávala vysoké skóre. Během soutěže měla průměrné skóre 26,8 a během soutěže získala dvě perfektní skóre, včetně jednoho za své argentinské tango a jednoho za paso doble. V semifinále byla vyřazena ze show a skončila na 4. místě poté, co byla po celou sezónu v čele.

1 James Van Der Beek byl zvolen mimo Tanec s hvězdami

Poté, co byl James Van Der Beek předním závodníkem v sezóně 28 Dancing With the Stars, byl poslán domů na 5. místě, krátce poté, co jeho žena potratila a předvedl emotivní tanec na poctu vyjadřující smutek, který cítil ztratit své dítě. Uvažoval o tom, že ten týden show opustí, protože jeho žena je v nemocnici, ale ona ho povzbudila, aby pokračoval. Ztrátu nesl dost těžce a uvedl ji jako jeden ze svých důvodů, proč se odstěhoval z Los Angeles na ranč v Texasu.