Seřadili jsme 20 nejlepších soutěžících v tanci s hvězdami od nejhorších po nejlepší

Obsah:

Anonim

Soutěžní pořady, které zahrnují celebrity, jsou na malé obrazovce oblíbené už léta, i když jen málo z těchto pořadů se stalo tak populárními jako Dancing with the Stars. Tato série existuje déle, než si většina lidí uvědomuje, a působivá jména, která se této série účastnila, přispěla k tomu, že se show stala pravidelnou v domácnostech po celém světě.

Celebrity, které se seriálu účastní, všechny pocházejí z drasticky odlišného prostředí a všechny tam míří a každý týden dělají, co mohou. Viděli jsme některé hvězdy, které jsou na parketu hrozné, ale jiné si vedly výjimečně dobře a bavily nás každou sezónu. To jsou lidé, které fanoušci rádi sledují každý týden, a jsou to ti, na které se bude navždy vzpomínat.

Dnes se podíváme na nejlepší soutěžící z Dancing with the Stars.

20 Rashad Jennings využil svou atletiku NFL, aby vyhrál vše

Rashad Jennings

Bývalý profesionální fotbalista Rashad Jennings je tím, kdo nám dnes začíná věci. Jennings byl v NFL solidním běžcem a během soutěže se stal úplným hřebcem. Jennings by vyhrál sezónu 24 s Emmou Slater jako jeho profíkem.

19 Hines Ward Tango se vydal na šampionát

Hines Ward
Hines Ward

Po působivé jízdě v NFL, kdy vyhrál Super Bowl s Steelers, se Hines Ward dostal do show a byl naprosto fenomenální. Hines byl ve 12. sezóně série a vyhrál s Kym Johnsonem jako jeho profík.

18 Helio Castroneves překonal svou konkurenci v sezóně 5

Helio Castronoves

Profesionální potápěč Helio Castroneves si vysloužil svou slávu tím, že se svou soutěží na trati, a fanoušci byli zvědaví, jak se věci otřesou, když bude na show. S Julianne Hough by vyhrál sezónu 5 a ve finále porazil Mela B.

17 Rumer Willis byl mistrem rumby a šampionem

Rumer Willis

Umělkyně Rumer Willis možná pocházela ze slavných rodičů, ale našla si cestu v Hollywoodu a získala role v některých prominentních projektech. Soutěžila ve 20. sezóně přehlídky, nakonec si odvezla titul. Ona a její partner dokázali s rumbou skvělé věci.

16 Hannah Brown porazila tvrdou konkurenci během sezóny 28

Hannah Brownová

Hannah Brown byla slavná tvář, do které se svět zamiloval, a byla přirozenou volbou, aby se objevila v show. Hannah si počínala dobře, zejména ve volném stylu. Vyhrála by to celé s Alanem Berstenem, což byl vhodný způsob, jak ukončit sezónu.

15 J. R. Martinez byl kouzelný s Karinou Smirnoff

J. R. Martinez

J. R. Martinez je vojenský veterán, který dokázal vytěžit maximum z událostí, které se staly v zámoří. Byl inspirací pro mnoho lidí a zahájil kariéru v podnikání. Martinez soutěžil ve 13. sezóně série s Karinou Smirnoffovou a odvezl si domů vítězství.

14 Brooke Burke přešla z šampiona na hostitele

Brooke Burke

Nestává se často, aby někdo vyhrál show a pak se stal moderátorem, ale většina lidí není Brooke Burke. Byla vítězkou 7. řady show a nakonec by hostila od 10. do 17. sezóny. Dařilo se jí ve foxtrotu a freestylu s Derekem Houghem.

13 Kellie Pickler byla superstar zpěvačka a tanečnice

Kellie Picklerová

Svět se s Kellie Pickler seznámil po jejím působení v American Idol a na rozdíl od většiny lidí z této show si dokázala udržet jistý stupeň slávy. Pickler se ocitla v soutěži Dancing with the Stars s Derekem Houghem a tato dvojice to všechno vyhrála v sezóně 16.

12 Drew Lachey vyhrál vše a vrátil se pro více

Drew Lachey
Drew Lachey

Během šílenství chlapeckých kapel na konci 90. let a 21. století se Drew Lachey připojil ke svému bratrovi Nickovi ve skupině 98 Degrees a nakonec se stal jednou z nejznámějších skupin té doby. Drew byl vítězem sezóny 2 a dokonce se vrátil soutěžit v sezóně 15.

11 Kristi Yamaguchi se ze zlaté olympijské medaile stala šampionkou DWTS

Kristi Yamaguchi

Kristi Yamaguchi je bývalá krasobruslařka, která se proslavila tím, že byla ve svém řemesle jednou z nejlepších na světě. Krasobruslařka byla zapojena do 6. sezóny Dancing with the Stars a využila své výkonnostní minulosti, aby to všechno vyhrála. Vynikala zejména v jivech a cha-cha-cha.

10 Donald Driver zvládl Cha-Cha-Cha na cestě k odfouknutí soutěže

Donald řidič

Bývalá hvězda NFL Donald Driver měl fantastickou kariéru na roštu a na rozdíl od jiných bývalých fotbalistů si vedl dobře v Dancing with the Stars. Bývalý přijímač Packers Wide vyhrál 14. sezónu show s Petou Murgatroyd a byl fantastický ve volném stylu a cha-cha-cha.

9 Apolo Ohno využil své olympijské atletiky k vítězství

Apolo Ohno
Apolo Ohno

Olympijské rychlobruslení není žádná sranda a chce to opravdový sportovec, aby se dokázal dostat na vrchol tohoto sportu. Apolo Ohno se stal známým díky svému času na olympijských hrách a svou atletiku využil k vítězství ve čtvrté sezóně. Vrátil by se také v sezóně 15.

8 Taneční minulost Alfonsa Ribeira se hodila

Alfonso Ribeiro

Herec a moderátor Alfonso Ribeiro je již léta prominentní postavou na malém plátně, přičemž jeho nejslavnější byl čas, kdy hrál Carltona ve filmu The Fresh Prince of Bel-Air. Ribeiro má zkušenosti s tancem, takže vidět ho excelovat a vyhrát sezónu 19 nebyl moc šok.

7 Emmitt Smith se přesunul do DWTS a vyhrál vše

Emmitt Smith

Legenda NFL Emmitt Smith je jedním z nejlepších hráčů historie a lidé byli zvědaví, jak bývalý běžec zvládne tlak na tanečním parketu. Smith vyhrál třetí sezónu s Cheryl Burke poté, co exceloval v cha-cha-cha a sambo.

6 Bindi Irwinův běh sezóny 21 byl pohledem

Bindi Irwin
Bindi Irwin

Bindi Irwin se v zábavním průmyslu pohybuje už od dětství, kdy vyrostla před světem. Fanoušci byli nadšeni, že ji viděli soutěžit v Dancing with the Stars pro sezónu 21, a poté, co získala perfektní skóre v několika tancích, byla korunována šampionkou.

5 Dny radosti Amber Riley ji katapultovaly k úspěchu DWTS

Amber Riley
Amber Riley

Amber Riley není žádným neznámým, když se objevuje na malé obrazovce, protože byla několik sezón prominentní členkou show Glee. Vzhledem k její výkonnostní minulosti lidé tušili, že Riley bude v této show excelovat. Ukázalo se, že by to všechno vyhrála s Derekem Houghem díky několika perfektním skóre.

4 Kel Mitchell vyhodil lidi pryč každý týden

Kel Mitchell

Bývalá hvězda Nickelodeonu z 90. let Kel Mitchell možná nevyhrál svou konkrétní sezónu, ale byl naprosto fantastický a každý týden nechal lidi unést. Kelovi trvalo nějaký čas, než vyrostl se svou partnerkou Witney Carsonovou, ale my bychom se dostali až do finále.

3 Nicole Scherzinger byla o krok napřed

Nicole Scherzinger

Jakmile bylo oznámeno, že zpěvačka a performerka Nicole Scherzinger bude v 10. sezóně Dancing with the Stars, lidé okamžitě věděli, že si povede dobře. Po spárování s Derekem Houghem by Scherzinger získal nejvyšší známky a během chvilky vyhrál show.